Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1228
Stary 01.08.2008, 11:41
Niestety drużyny nie mamy obecnie takiej nawet jak w 2001 roku , kto był wtedy na meczu wie jak wspaniale chwile przeżyliśmy do przerwy..... ehhhh nigdy nie zapomne tych 3 bramek wpakowanych Barcelonie przez Patera x2 chyba? i Franka , świetny mecz Kosy na skrzydle..... Mieli wtedy najlepszego piłkarza świata Rivaldo , gdyby nie on Wisła mogła to wygrać 3-2 lub 3-1 ale Rivaldo był nie do zatrzymania !!!
Borinho
Odpowiedz cytując