Mario Nh napisał(a):

Skąd ten zawód ? Od początku znaliśmy rywali... A może i lepiej, przynajmniej nie skompromitujemy sie z zespołem w naszym zasięgu ( czytaj, patrz Bate ).
Mnie martwi tylko jedno... cena biletów... ehh ;(
Przyjdą pikniki dla tejże " słynnej " Barcy. Młyn ucierpi.
|
Wybacz, ale ja nie znałem rywala Wisły przed losowaniem, i nie jestem zawiedziony, chyba, że piszesz o sobie...a kompromitujesz się swoją mentalnością...bo piłka nożna to sport, w którym każdy może wygrac z każdym...