Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1224
Stary 01.08.2008, 11:39
No ,Bóg jak zwykle, niestety nas pokarał. Ale najpierw trzeba wygrać z Jerozolimą he he. Jeśli się uda to bardzo proszę upominam i uczulam nasz zarząd żeby nie utrwalali hasła"piłka nożna dla pikników i koników". Bo będzie jak z Realem tj. bilety po 300 na R22 wycieczki "Małyszomanów" w barwach narodowych, kretyńskich kapeluszach z trąbkami, zero dopingu i turyści na C obrażeni że ktoś zajmuje ich miejsce i nie można sobie usiąść. "C" już nie ma ale dobrze wiecie o co mi chodzi. Najpierw bitwa z Izraelitami. Wszyscy na R22!
Odpowiedz cytując