|
ja nie byłem jeszcze na Camp Nou, wiem że tam nie ma kibiców takich jak u nas. Ale można klasę pokazać. Zarząd powinien oddać dystrybucję biletów na D w ręce SKWK, nie wiem jak to zrobić żeby się nie zrobiło piknikowo. A poza tym akcja koników jak z derbami pewna...
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
|