Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2751
Stary 01.08.2008, 11:39
gdsmk napisał(a):Wyświetl post
Tylko na tym forum ktoś może na serio odbierać informacje o zainteresowaniu Smolarkiem. Nie znam żadnego innego tak skrzywionego miejsca.
?

hehe
dzwonił do mnie kolega pracujacy w jednej z TV, i dosc poważnym tonem mówił mi o tym Smolarku.
500 tys miałby dostać....
Ja go wyśmiałem ale czas pokaże. LOL

ja tam go nie lubie, ch.. mu w d...., nie umie mówić po Polsku, a gra jak ciota
to moje osobiste zdanie, ale jesli ma pomoc naszej druzynie to czemu nie...
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując