gdsmk napisał(a):

Tylko na tym forum ktoś może na serio odbierać informacje o zainteresowaniu Smolarkiem. Nie znam żadnego innego tak skrzywionego miejsca.
?
|
hehe
dzwonił do mnie kolega pracujacy w jednej z TV, i dosc poważnym tonem mówił mi o tym Smolarku.
500 tys miałby dostać....
Ja go wyśmiałem ale czas pokaże. LOL
ja tam go nie lubie, ch.. mu w d...., nie umie mówić po Polsku, a gra jak ciota
to moje osobiste zdanie, ale jesli ma pomoc naszej druzynie to czemu nie...