Wyświetl pojedynczy post
South
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1221
Stary 01.08.2008, 11:38
chłopie tu sie nawet zjada fani Barcelony z Polski ,****a ,a ja będę musiał mecz w TV oglądać bo każda cena powyżej 100 zł to za dużo dla mnie
Odpowiedz cytując