piter116 napisał(a):

|
Dokładnie. Może mecz zrobią na Śląskim. Więcej kasy zarobią, tym samym może ceny trochę pójdą w dół. W Polsce jest wielu kibiców Barcy, więc komplet na Śląskim nie mógłby dziwić. A 15 tyś to trochę za mało
|
a co nas to obchodzi, że w Polsce jest dużo kibiców Barcy? może dajmy im wszystkie bilety bo chcą zobaczyć swój "ukochany" klub? ja też lubię Barce, ale jak gra z Wisła to znaczą dla mnie tyle co starozakonni
nie wyobrażam sobie, że mecz może się odbyć poza Krakowem