Wyświetl pojedynczy post
luke1906
Senior Member
 
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1220
Stary 01.08.2008, 11:38
piter116 napisał(a):Wyświetl post
Dokładnie. Może mecz zrobią na Śląskim. Więcej kasy zarobią, tym samym może ceny trochę pójdą w dół. W Polsce jest wielu kibiców Barcy, więc komplet na Śląskim nie mógłby dziwić. A 15 tyś to trochę za mało

a co nas to obchodzi, że w Polsce jest dużo kibiców Barcy? może dajmy im wszystkie bilety bo chcą zobaczyć swój "ukochany" klub? ja też lubię Barce, ale jak gra z Wisła to znaczą dla mnie tyle co starozakonni

nie wyobrażam sobie, że mecz może się odbyć poza Krakowem
the future's uncertain
and the end is always near
Odpowiedz cytując