Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1219
Stary 01.08.2008, 11:38
Może to i lepiej? Realnie oceniając to z każdym zespołem z tej 3 rundy byśmy odpadli, a z Barcą przynajmniej porażka nie będzie tak bardzo bolała jak ta z 'rywalem w naszym zasięgu'. Jak przejdziemy Beitar to już możemy się oswajać z myślą o rywalizacji w PU, może dzięki temu unikniemy takich blamaży jak ten z Vitorią?

Tylko szkoda że Liga Mistrzów to tak naprawdę Liga Bogatych i Uznanych. Bo to właśnie te zespoły mają wszelkie udogodnienia w postaci rozstawień. Wszystko zrobione tak żeby takie Barcy przechodziły, mimo że z mistrzem mają niewiele wspólnego...
Odpowiedz cytując