Wyświetl pojedynczy post
Mario Nh
Senior Member
 
 
Od: 08.2007
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1214
Stary 01.08.2008, 11:35
Skąd ten zawód ? Od początku znaliśmy rywali... A może i lepiej, przynajmniej nie skompromitujemy sie z zespołem w naszym zasięgu ( czytaj, patrz Bate ).

Mnie martwi tylko jedno... cena biletów... ehh ;(

Przyjdą pikniki dla tejże " słynnej " Barcy. Młyn ucierpi.
Odpowiedz cytując