|
Skąd ten zawód ? Od początku znaliśmy rywali... A może i lepiej, przynajmniej nie skompromitujemy sie z zespołem w naszym zasięgu ( czytaj, patrz Bate ).
Mnie martwi tylko jedno... cena biletów... ehh ;(
Przyjdą pikniki dla tejże " słynnej " Barcy. Młyn ucierpi.
|