|
Spokojnie stary nawet jak by dostali tam 4-0 to bilety bedą po 300 i ludzie przyjdą , dla samej Barcelony zobaczyć .... bo tym co zrobili na Realu nic mi już nie zdziwi , a bilety powinny być jak w 2001 roku po 80-110 zł wzglednie 110-150 reszta to przesada. Natomiast na ten mecz zjadą ludki z poza Polski wielcy fani Barcelony tylko po to by zobaczyć wielką drużynę a nie kibicować Wiśle i dlatego zrobią po 300 -350 bilety co jest skandalem dla mnie !!!
|