Wyświetl pojedynczy post
Bati_NS_TSW
Senior Member
 
 
Od: 09.2007
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1211
Stary 01.08.2008, 11:33
a nikt z was sie nie cieszy że będzie zajebisty wyjazd ? Tylko żeby nie strzelili jakiejś ceny. Poza tym, nie ma co myśleć o Barcie, bo może być tak że z nimi owszem będzie mecz, ale Beitaru. Po drugie, jesteśmy na uprzywilejowanej pozycji, drugi mecz u siebie. Barcelona ostatni sezon co grała ? Przegrywała z cieńkimi przeciwnikami. ZAWSZE może się im trafić gorszy dzień, a nasi chłopcy zepną się. Tylko najważniejszy jest ten Beitar... Z ustawieniem naszej obrony będzie kłopot, nie ma co myśleć o następnym meczu tylko mobilizujemy się na ten, pokażmy swoją wielkość!
Urodzony sam przeciw wielu, wytrwale dążę do celu.
!!TYLKO WISŁA!!
Odpowiedz cytując