|
Pierwszy mecz na wyjeździe ale jesli przejdziemy Beitar to zrobią ztak jak z Barca lub Realem. Juz nie pameitam. Z któąś z tych druzyń tez 1 mecz miał być na wyjeździe ale przełożyli do nas ze względu na zyski z biletów. Wtedy mogli sprzedawac po 300-350. A jakby tam dostali 4:0 to 100 to byłby max. Teraz moga zrobić to samo.
|