Wyświetl pojedynczy post
Samoth
Senior Member
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1206
Stary 01.08.2008, 11:29
Sloneczko16 napisał(a):Wyświetl post
Ludzie! Nie wyklinajcie tak! Co z tego, że barcelona?! Ludzie jak my chcemy grać w lidze mistrzów to i z takimi rywalami musimy sobie jakoś radzić! Pokonajmy tą całą barcelonkę i gramy dalej! Co oni są jakieś roboty, że się nie da z nimi wygrać?!
AVE WISŁA!

Oj, Ty sam/sama nie wierzysz w to co piszesz.
Ewentualnie odstaw, to co palisz
p.s.
I znów kolejny rok czekania, kolejne marzenia, "kolejne przymiarki transferowe" i kolejne nadzieje na bardziej przychylny los w losowaniu...
Ostatnio edytowane przez Samoth : 01.08.2008 o godz. 11:32.
Odpowiedz cytując