Sloneczko16 napisał(a):

Ludzie! Nie wyklinajcie tak! Co z tego, że barcelona?! Ludzie jak my chcemy grać w lidze mistrzów to i z takimi rywalami musimy sobie jakoś radzić! Pokonajmy tą całą barcelonkę i gramy dalej! Co oni są jakieś roboty, że się nie da z nimi wygrać?!
AVE WISŁA!
|
Oj, Ty sam/sama nie wierzysz w to co piszesz.
Ewentualnie odstaw, to co palisz

p.s.
I znów kolejny rok czekania, kolejne marzenia, "kolejne przymiarki transferowe" i kolejne nadzieje na bardziej przychylny los w losowaniu...