Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
Od: 03.2003
Offline
#
1203
01.08.2008, 11:26
Może na Śląskim mecz zrobią , co w końcu troche dziwnie będzie gościć Barcelone na stadionie w połowie sprawnym !!!, Jak myślicie , wtedy mogli by sensowniejsze ceny biletów zrobić
Borinho
Borinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Borinho
Znajdź inne posty napisane przez Borinho