Wyświetl pojedynczy post
Borinho
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1203
Stary 01.08.2008, 11:26
Może na Śląskim mecz zrobią , co w końcu troche dziwnie będzie gościć Barcelone na stadionie w połowie sprawnym !!!, Jak myślicie , wtedy mogli by sensowniejsze ceny biletów zrobić
Borinho
Odpowiedz cytując