Wyświetl pojedynczy post
spidey
Banita
 
 
Od: 09.2005
Skąd: (L)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1201
Stary 01.08.2008, 11:26
Posłuchajcie powiedzmy sobie szczerze i tak nie mieliście żadnych szans na tą Ligę Mistrzów, więc chociaż zobaczycie w Krakowie słynną Barcelonę.
To lepsze niż sparing z Liverpoolem i jeszcze darmowy do tego...
Odpowiedz cytując