Wyświetl pojedynczy post
bonawentura
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1199
Stary 01.08.2008, 11:25
nie myślmy teraz o barcelonie, jak narazie to nie przeszliśmy potyczki z beitarem... wygrajmy pierwsze z nimi a dopiero potem irytujmy sie ze trafilismy na barce. o jakim szczesciu, czy nieszczesciu my mowimy, jak my nie potrafimy z beitarem sobie poradzic?!
RAZEM WYPEŁNIJMY STADION PRZY REYMONTA !!! RAZEM BUDUJMY WIELKĄ WISŁĘ !!!
Odpowiedz cytując