Wyświetl pojedynczy post
Robinho
Senior Member
 
 
Od: 08.2005
Skąd: BorowA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1196
Stary 01.08.2008, 11:23
No to znając nasze szczęście, Lech i Legia też wylosują jakiś potentatów i w przyszłym sezonie Wisła zaczynać będzie eliminacje w I rundzie...

Odpowiedz cytując