Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Robinho
Senior Member
Od: 08.2005
Skąd: BorowA
Offline
#
1196
01.08.2008, 11:23
No to znając nasze szczęście, Lech i Legia też wylosują jakiś potentatów i w przyszłym sezonie Wisła zaczynać będzie eliminacje w I rundzie...
Robinho
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Robinho
Odwiedź stronę domową użytkownika Robinho!
Znajdź inne posty napisane przez Robinho