Wyświetl pojedynczy post
Sloneczko16
Member
 
Od: 10.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1195
Stary 01.08.2008, 11:23
Ludzie! Nie wyklinajcie tak! Co z tego, że barcelona?! Ludzie jak my chcemy grać w lidze mistrzów to i z takimi rywalami musimy sobie jakoś radzić! Pokonajmy tą całą barcelonkę i gramy dalej! Co oni są jakieś roboty, że się nie da z nimi wygrać?!
AVE WISŁA!
Jestem z miasta Skawina , tego sie nie wstydze , w sercu mam WISEŁKE , Craxy NIENAWIDZE !!
Odpowiedz cytując