Wyświetl pojedynczy post
Arturas
Junior Member
 
Od: 07.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2728
Stary 01.08.2008, 08:22
Barbarossa napisał(a):Wyświetl post
Dinamo było rozstawione tak jak my.
to dlaczego grało od 1 rundy eliminacji?
I runda eliminacyjna - 15-16 lipca, 22-23 lipca (Losowanie - 1 lipca 2008, 12:00 - Nyon)
Linfield FC 0-2NK Dinamo (Zagrzeb) 16 lipca, 20:45

Teraz to najważniejszy jest stoper, a nie Ze Kalanga.
Ale jak Panu BC się odwidziało i transfery będą to ja proszę jeszcze o jakiegokolwiek dobrego bramkarza (Fin?) .
Odpowiedz cytując