Barbarossa napisał(a):

|
Dinamo było rozstawione tak jak my.
|
to dlaczego grało od 1 rundy eliminacji?
I runda eliminacyjna - 15-16 lipca, 22-23 lipca 
(Losowanie - 1 lipca 2008, 12:00 - Nyon)
Linfield FC 0-2NK Dinamo (Zagrzeb) 
16 lipca, 20:45
Teraz to najważniejszy jest stoper, a nie Ze Kalanga.
Ale jak Panu BC się odwidziało i transfery będą to ja proszę jeszcze o jakiegokolwiek dobrego bramkarza (Fin?) .