Temat
:
Byli piłkarze, trenerzy i inni pracownicy Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Silvestro
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: Kraków
Offline
#
189
31.07.2008, 22:15
Jasiek zagrał cały mecz , w spotkaniu wygranym przez APOEL w Pucharze UEFA. Kamil nie grał, nie wiem czy zdążyli go zgłosić do pucharów.APOEL awansował.
Silvestro
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Silvestro
Znajdź inne posty napisane przez Silvestro