Wyświetl pojedynczy post
killabeez
Junior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1091
Stary 31.07.2008, 18:54
Ech.. A ja od wczoraj nie wiem gdzie się podziać. Cholernie boję się tego rewanżu. Teoretycznie wystarczy nam 1-0, ale wydaje mi się, że Beitar ma taki potencjał w ofensywie, że chociaż raz trafią do bramki Pawełka. Pytanie, czy my zdołamy strzelić przynajmniej te 2, 3 bramki... Mam nadzieję, że trener Skorża ustawi nas 4-4-2, ale mam złe przeczucia, że od pierwszej minuty zagramy 4-5-1... W ogóle cały świat mnie przygnębia dziś. W każdym razie bilet na D kupiony i będę darł mordę przez 90 minut. Mam nadzieję, że MY damy radę, wypełnimy stadion i pokażemy kibicowską potęgę - a grajki się do nas dostosują.
Powód: :P
Ostatnio edytowane przez killabeez : 31.07.2008 o godz. 18:55.
Odpowiedz cytując