Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
Jaca
Banita
Od: 12.2007
Offline
#
1088
31.07.2008, 16:44
SB to prawda że Cantoro zawalił tą drugą bramkę ale chłopak walczy na tym boisku ,stara się,strzela raz tak strzelił ze piłka prawie wylądowała w bramce , ja i tak bym mu dał szanse
Jaca
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Jaca