Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
 
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1086
Stary 31.07.2008, 16:41
Ciekawe ile bramek musi jeszcze Cantoro zawalić aby wreszcie na ławce usiadł, albo jak parę lat temu zagrać w rezerwach?
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
Odpowiedz cytując