Temat
:
Wisła w pucharach europejskich 2008/2009 (Beitar, Barcelona, Tottenham ...)
Wyświetl pojedynczy post
SB
Senior Member
Od: 02.2003
Skąd: z ziemi ojczystej
Offline
#
1086
31.07.2008, 16:41
Ciekawe ile bramek musi jeszcze Cantoro zawalić aby wreszcie na ławce usiadł, albo jak parę lat temu zagrać w rezerwach?
Nie ma, nie ma wody na pustyni...
SB
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do SB
Znajdź inne posty napisane przez SB