|
Świetnie. Rewanż bez Głowy i Zieńczuka. I kto za nich zagra?
Kostarykańczyk co jednak jest bardzo mało zwrotny jak na obrońcę i Singlar co też nie prezentuje raczej zbyt dużo bo z tego co widziałem we fragmencie z FCL to jest wolny. Chyba że był nie rozgrzany.
Mam pytanie? I jak mamy wygrać ten mecz? Całe szczęście że liga nie gra bo kontuzji mogłoby być więcej.
Inna sprawa to nie wiem. Ale jak wszyscy mówią że my mieliśmy lepszą obronę to dlaczego Beitar strzelił 2 bramki i miał jeszcze 4 setki, a my właściwie sytuacji czystych mieliśmy jak na lekarstwo? W sumie to Beitar w obronie jest dobry, popełnili 1 błąd i wszyscy że cieńki. Ale realnie:
ten murzyn jest lepszy zarówno od Cantoro i Sobola(ile on stracił piłek bo w 1 połowie chyba żadnej)
prawy obrońca jjest lepszy od Baszcza w dodatku o wiele szybszy
no może stoperów mamy lepszych
Tyle że Cantoro w takiej formie to niestety ale się nadaje na frytki.
Generalnie to Beitar ma podobnych klasą zawodników, ale zarazem widać że Wisła zagrała na maksa a tamci mają rezerwy jeszcze.... W naszej grze jakoś brakowało potencjału. Zbyt schematycznie, zbyt taktycznie. A widać że schematy dopiero wypracowywane i nie działają jak trzeba.
Ostatnio edytowane przez Acapelo : 31.07.2008 o godz. 15:23.
|