Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1060
Stary 31.07.2008, 15:10
Barreto to tylko z Legia chyba zagrał, wtedy w anormalnych warunkach, i tak źle nie wygladał wiec moze byc z niego jakis pozytek.
tofik napisał(a):Wyświetl post
Info było takie, że załatwia "szerego dokumentów" które uprawniałyby go do gry w Polsce.
Ale do tej pory to już chyba załatwił ? Pytanie czy pojawił się już w Krakowie ?
Z tego co pamietam to troszke trwały pozwolenia na jakies tam leki które bierze Portugalczyk, bo ma uczulenie na pyłki trawy czy cos podobnego


Co do wczorajszego meczu...to nie srajcie, dobrze gramy tylko wykończenia zabrakło. Btw, ten Beitar to w piłke kopać potrafi.
Rewanż u siebie, wsparcie kibiców, jestem na 95% pewien że z taką wolą i ambicja jaką wczoraj mieli nasi piłkarze(Cantoro przy 2 bramce, po prostu był juz bez sił i nic by nie poradził, jedyne to karny i jego czerwona wiec nie dziwie sie ze odpuścił. szkoda ale taka piłka)
WYELIMINUJEMY BEITAR.

badzmy dobrej mysli, bo z tego co widac było na meczu Skorża dobra prace robi

WIELKA WISŁA!
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując