Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1059
Stary 31.07.2008, 15:09
Info było takie, że załatwia "szerego dokumentów" które uprawniałyby go do gry w Polsce.
Ale do tej pory to już chyba załatwił ? Pytanie czy pojawił się już w Krakowie ?
..
Odpowiedz cytując