Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#864
Stary 31.07.2008, 14:49
Wreszcie Polonia się odezwała. Nie można pozwalać na siebie pluć i nie reagować. Czarno na białym wyłożyli, jak się sprawy mają.

BTW: gdyby istniała sprawiedliwość dziejowa, Widzew powinien beknąć za przekształcenia własnościowe i podzielić los GKS i Lechii Gdańsk. A więc zacząć niemal od zera. Może to by ich nauczyło pokory.


Co do Trybunału i jego decyzji. Widać jak na dłoni, że:

a) PZPN jest niekompetentny - nie dostarczył wszystkich dokumentów i nie dopilnował sprawy przed Trybunałem. No to członkowie Trybunału uznali, że są lekceważeni przez PZPN i robią na złość.

b) Cały ten Trybunał to też banda dyletantów. Dopiero po doniesieniach prasowych doszli do wniosku, że mogli coś przeoczyć. W takim razie pytam się, jakim cudem mogli podejmować jakiekolwiek decyzje, nie mając kompletnych informacji? Werdykt powinien był zapaść za pół roku najwcześniej, do tego czasu rozgrywki powinny się toczyć z udziałem 16 klubów, bez Korony i Zagłębia.

Jest dramatycznie i nie widać, by mogło być lepiej. Kolejna kolejka przesunięta, nie wiadomo czy w ogóle ruszy runda jesienna.

Jakie to może oznaczać straty finansowe dla Wisły i innych klubów, nawet strach pomyśleć.

Jeśli jeszcze jakiś wariat zastanawiał się nad sponsoringiem lub finansowaniem polskiej piłki, to właśnie zrezygnował.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując