Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club
Offline
#
2660
31.07.2008, 14:16
DominoForza
napisał(a):
Wy tak piszecie jak by Wisla miala nie wiadomo jakie mozliwosci finansowe
,wydali kase wczesniej i teraz nie ma z czego kupic Smolarkow itp trudno jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma..
ale i tak wygramy z pejsami w srode ! A przypadkowo czytalem fakt i troche smioesza ich nowinki transferowe typu Ebi
nawet cos o Nei jest ,jakby to co oni pisza bylo chodz w 50% prawda to Barce bysmy mieli pod Wawelem
Tu nie chodzi o neiwiadomo jakie transfery.Nie ma wogole zmeinnikow ,nie ma kto grac .W druzynie mistrza kraju to troche chora sytuacja nie sadzisz ?
Snakes
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Snakes