Wyświetl pojedynczy post
Snakes
Banita
 
Od: 07.2008
Skąd: 1-osobowy fan club

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2660
Stary 31.07.2008, 14:16
DominoForza napisał(a):Wyświetl post
Wy tak piszecie jak by Wisla miala nie wiadomo jakie mozliwosci finansowe ,wydali kase wczesniej i teraz nie ma z czego kupic Smolarkow itp trudno jak sie nie ma co sie lubi to sie lubi co sie ma.. ale i tak wygramy z pejsami w srode ! A przypadkowo czytalem fakt i troche smioesza ich nowinki transferowe typu Ebi nawet cos o Nei jest ,jakby to co oni pisza bylo chodz w 50% prawda to Barce bysmy mieli pod Wawelem
Tu nie chodzi o neiwiadomo jakie transfery.Nie ma wogole zmeinnikow ,nie ma kto grac .W druzynie mistrza kraju to troche chora sytuacja nie sadzisz ?
Odpowiedz cytując