Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2657
Stary 31.07.2008, 13:50
Kto by nie przyszedł na rewanż z Beitarem i tak już nie można będzie go zgłosić.

4fun- co to ma znaczyć, że prędzej wygramy z Beitarem? Wygrana z nimi jest bardzo prawdopodobna, a transfer Smolarka dojdzie do skutku zaraz po podpisaniu z nami kontraktów przez Kluiverta, Kallona i Bóg wie kogo jeszcze. Tacy kibice jak ten wyżej to nie kibice.
Odpowiedz cytując