|
Kto by nie przyszedł na rewanż z Beitarem i tak już nie można będzie go zgłosić.
4fun- co to ma znaczyć, że prędzej wygramy z Beitarem? Wygrana z nimi jest bardzo prawdopodobna, a transfer Smolarka dojdzie do skutku zaraz po podpisaniu z nami kontraktów przez Kluiverta, Kallona i Bóg wie kogo jeszcze. Tacy kibice jak ten wyżej to nie kibice.
|