buczo1985 napisał(a):

|
Za tydzien gramy bez Zienia, bez Głowy...nie mamy zmienników...ale innego scenariusza niz wygrana nie przewiduje. Zal tego wczorajszego meczu. Oby wyciagneli wnioski i przynioslo to rezultat...
|
przede wszystkim Wisła powinna zagrać bez Cantoro
dla którego widzę tylko jedno miejsce w tym momencie
TRYBUNY
do końca kontraktu
