|
Dramat ,opieszalosc transferowa + foch Kokoszki moze sprawic ze ebdzie po ptokach za tydzien. W tym klubie zawsze cos musi byc zle ,jak nie trener ,to zarzad t oznowu brak pilakrzy i tak w kolo Macieju . Mam nadzieje ze jakims sposobem przejdziemy ten Beitar
|