i co teraz...piszą ze Głowa nie zagra przez kilka tygodni. musza sprowadzic kogos na srodek. oby ten Nei nas zasilił, i moze Smolarek

choc wydaje mi sie ze to dziennikarskie brednie...
Jodłowiec z kolei potrzebny od zaraz...nie mogłem wczoraj patrzeć ze przy jakielkolwiek zmianie Wisła nie ma zmiennika mogącego przychylić szale zwyciestwa...