Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2656
Stary 31.07.2008, 13:28
i co teraz...piszą ze Głowa nie zagra przez kilka tygodni. musza sprowadzic kogos na srodek. oby ten Nei nas zasilił, i moze Smolarek choc wydaje mi sie ze to dziennikarskie brednie...
Jodłowiec z kolei potrzebny od zaraz...nie mogłem wczoraj patrzeć ze przy jakielkolwiek zmianie Wisła nie ma zmiennika mogącego przychylić szale zwyciestwa...
What's new?

Odpowiedz cytując