Wyświetl pojedynczy post
Aro1234
Senior Member
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#859
Stary 31.07.2008, 13:12
piter116 napisał(a):Wyświetl post
http://www.sport.pl/sport/1,65025,55...droczona_.html
Komedii ciąg dalszy..... To się w głowie nie mieści co te leśne dziadki wyprawiają. 3 kolejka zatem też będzie zapewne odwołana.
W sumie to dobrze... z urlopu zdążę wrócić
Oświadczenie Polonii przejmujące... Ale ... "Ekstraklasa bez WIDZEWA!"
Odpowiedz cytując