Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1040
Stary 31.07.2008, 12:57
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
Nie czepiaj się słów, gramy o Ligę Mistrzów, ale wierzysz, że trener Skorża nie wystawił by go w LM? sam sobie odpowiedz
Jestem pewny że jeżeli gralibyśmy w lidze mistrzów to nie wystawiłby go, bo kurek z pieniędzmi na transfery zostałby odkręcony, a co za tym idzie - mielibyśmy inną ławkę rezerwowych. Ale że szans na przejście 3 rundy nie mamy żadnych (i tylko jako takie na przejście 2 rundy) to chyba zrozumiałe jest że nie mamy w składzie 20 klasowych grajków, ba - 3 nawet nie mamy.

PS. Jestem pewny że u nas w Polsce 3 ligowcy nie mają na ławce zawodników którzy by powalczyli w ekstraklasie, bo i po co? To takie małe porównanie...
Odpowiedz cytując