Bronex napisał(a):

|
Jakbyśmy tego nie rozpatrywali to i tak moim zdaniem Beitar jest w 3 rundzie.
|
Jeśłi nie wierzysz że Wisłę stac na 1:0 w Krakowie to jesteś kibicem małej wiary.
Bronex napisał(a):

|
Przecież Beitar to lepszy zespół i wczoraj było to widać jak na dłoni.
|
patrzyłeś chyba w dłoń nie w TV .... Poziom obu drużyn wczoraj był podobny ... a przecież za tydzień gramy u siebie ......