Wyświetl pojedynczy post
Grantar
Senior Member
 
Od: 08.2003
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1033
Stary 31.07.2008, 11:56
Bronex napisał(a):Wyświetl post
Jakbyśmy tego nie rozpatrywali to i tak moim zdaniem Beitar jest w 3 rundzie.
Jeśłi nie wierzysz że Wisłę stac na 1:0 w Krakowie to jesteś kibicem małej wiary.

Bronex napisał(a):Wyświetl post
Przecież Beitar to lepszy zespół i wczoraj było to widać jak na dłoni.
patrzyłeś chyba w dłoń nie w TV .... Poziom obu drużyn wczoraj był podobny ... a przecież za tydzień gramy u siebie ......
Ostatnio edytowane przez Grantar : 31.07.2008 o godz. 12:00.
"W życiu trzeba mieć pasję.... u mnie trafiło na piłkę " - Grantar kibic piknikowy.
Odpowiedz cytując