Wyświetl pojedynczy post
KamiK
Senior Member
 
 
Od: 05.2004
Skąd: Skawina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1179
Stary 31.07.2008, 11:55
Cytat:
Pytanie ode mnie:

Czy prawdziwy jest zapis w regulaminie MPK, że posiadając kartę na daną linię, mogę odjechać od tej linii na jeden przystanek bez żadnych następstw w postaci kary? Słyszałem że kilka razy taka rzecz przeszła, jedynie słyszałem, jednak nie chce się na coś takiego naciąć.
Potwierdzam, jest taki zapis.
Odpowiedz cytując