Cytat:
Pytanie ode mnie:
Czy prawdziwy jest zapis w regulaminie MPK, że posiadając kartę na daną linię, mogę odjechać od tej linii na jeden przystanek bez żadnych następstw w postaci kary? Słyszałem że kilka razy taka rzecz przeszła, jedynie słyszałem, jednak nie chce się na coś takiego naciąć.
|
Potwierdzam, jest taki zapis.