Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1031
Stary 31.07.2008, 11:48
marcinarsenal napisał(a):Wyświetl post
Zagrał ponad 10 minut i przez ten czas miał 2 straty, pomijając resztę to on w całym wystepie miał 1 dobre zagranie - napastnik na Ligę Mistrzów? sam sobie odpowiedz
A my gramy w lidze mistrzów? sam sobie odpowiedz
Odpowiedz cytując