Wyświetl pojedynczy post
michu-k
Senior Member
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1178
Stary 31.07.2008, 11:36
Sebo_TS napisał(a):Wyświetl post
Pytanie z cyklu : mam problem z komputerem.....

Potrzebuję instrukcję jak sformatować dysk , na którym jest Vista. Laptop jest z USA. Chce wrzucić XP....
Odpowiedź 1
Odpowiedź 2
Odpowiedź 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytanie ode mnie:

Czy prawdziwy jest zapis w regulaminie MPK, że posiadając kartę na daną linię, mogę odjechać od tej linii na jeden przystanek bez żadnych następstw w postaci kary? Słyszałem że kilka razy taka rzecz przeszła, jedynie słyszałem, jednak nie chce się na coś takiego naciąć.
Ostatnio edytowane przez michu-k : 31.07.2008 o godz. 11:42.
Odpowiedz cytując