Sebo_TS napisał(a):

Pytanie z cyklu : mam problem z komputerem.....
Potrzebuję instrukcję jak sformatować dysk , na którym jest Vista. Laptop jest z USA. Chce wrzucić XP....
|
Odpowiedź 1
Odpowiedź 2
Odpowiedź 3
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pytanie ode mnie:
Czy prawdziwy jest zapis w regulaminie MPK, że posiadając kartę na daną linię, mogę odjechać od tej linii na jeden przystanek bez żadnych następstw w postaci kary?

Słyszałem że kilka razy taka rzecz przeszła, jedynie słyszałem, jednak nie chce się na coś takiego naciąć.