|
Powiem tak , do przejścia ten Beitar jest..... ale dziwne jest to że przegraliśmy mecz w tak dziwny sposób gdzie wydawało się że do 60 minuty konrolujemy mecz.... Nie jest dobrze że Wiślacy trafią tak łatwo koncentracje robią takie dziwne błedy w obronie . Był to dziwny mecz nie wiem co mam powiedzieć , równie dobrze Wisła mogła wygrać 2-1 a skończyło się 2-1 dla Beitara...............brakowało troche szczęscią ... Powiem tyle w Krakowie ci co zagrają muszą dać z siebie 200 % i wtedy powino być dobrze przycisnąć ich i strzelić szybko 2-3 bramki , nie ma innego wyboru przewóz albo wóz nie ma co się nastawiać na 1-0 bo wiadomo jak wygląda sytuacja z defensywą u nas....... Trzeba przejść ten Beitar później powalczyć jeszcze w 3 rundzie no i chyba Uefa zostanie , bo nawięcej tym potencjałem nie mamy co liczyć !!!
|