Wyświetl pojedynczy post
szczaq21
Senior Member
 
 
Od: 01.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1022
Stary 31.07.2008, 11:10
Moim zdaniem Baszczński powinien zostać w czoraj w przerwie zmieniony przez Singlara. I w meczu rewanżowym SInglar powinien wystąpić od pierwszej minuty. Bo to co wczoraj pokazywał Baszczu to była tragedia.
Odpowiedz cytując