Wyświetl pojedynczy post
tofik
Senior Member
 
 
Od: 02.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#361
Stary 31.07.2008, 10:08
Sergey Kislyak i Kiril Pavlyuchek. Kupować w ciemno hehe. Grało się w CM'a/FM'a
Ja wiem czy to jest takie głupie ? Przecież zawsze można pojechać, zobaczyć na własne oczy co prezentuje. Jak się spodoba i nie jest zaklepany przez zachodnie kluby, to można siadać do negocjacji.
W końcu i tak większość młodych zdolnych z fma trafia do dobrych klubów. Np Freddy Guarin właśnie trafił do FC Porto.
..
Odpowiedz cytując