Wyświetl pojedynczy post
Lemoniadowy Joe
Socios Wisła Kraków
 
Od: 12.2002
Skąd: z czeskiego westernu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1009
Stary 31.07.2008, 09:53
AYALA napisał(a):Wyświetl post
tak jedziecie po Mauro a ja moge sie założyć że i tak w rewanżu z Beitarem Skorża wystawi go w pierwszej jedenastce.Ogólnie obie drużyny są wyjatkowo nieskuteczne.
Taki duet napastników jak był kiedyś w Wiśle Franek-Żuraw to by ze 4 bramki walnał wczoraj
ale cztery we dwóch czy każdy po cztery

skończcie już bo to historia czasem walnęli a czasem sie skompromitowali żaden z nich nie jest teraz lepszy od Brożka a może i Boguskiego
Odpowiedz cytując