AYALA napisał(a):

tak jedziecie po Mauro a ja moge sie założyć że i tak w rewanżu z Beitarem Skorża wystawi go w pierwszej jedenastce.Ogólnie obie drużyny są wyjatkowo nieskuteczne.
Taki duet napastników jak był kiedyś w Wiśle Franek-Żuraw to by ze 4 bramki walnał wczoraj
|
ale cztery we dwóch czy każdy po cztery
skończcie już bo to historia czasem walnęli a czasem sie skompromitowali żaden z nich nie jest teraz lepszy od Brożka a może i Boguskiego