Wyświetl pojedynczy post
-Goral-
Senior Member
 
Od: 01.2004
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2637
Stary 31.07.2008, 09:40
pawelo84 napisał(a):Wyświetl post
Najpierw trzeba awansować , a co tu dużo mówić, Beitar wczoraj moim zdaniem zaprezentwał się lepiej niż Wisła. Lepsza technika uzytkowa poszczególnych grajków, więcej gry z klepki, bardzo mocny środek. Trzeba chucac i dmuchac na Boguskiego i Brożka i się mocno pomodlic jak jeden z tych Icków którego TV pokazywała, bo inaczej jakiekolwiek transfery sobie będziemy mogli wsadzic w d....

P.S Jodłowiec by się przydał nawet bardziej niż Smolarek. Po co by nam był Smolarek, skoro mamy niewiele słabszego Boguskiego, a pozatym jeszcze dojdzie Nei?
I tu twoje myślenie jest błędne. Jeżeli będziemy czekać do rozstrzygnięcia drugiego meczu to nie zdążymy ich kupić na 3 rundę. Dlatego transfer Jodłowca trzeba już dopinać i potem w zależności od sytuacji sfinalizować albo nie.
Odpowiedz cytując