Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1175
Stary 31.07.2008, 09:34
Pytanie z cyklu : mam problem z komputerem.....

Potrzebuję instrukcję jak sformatować dysk , na którym jest Vista. Laptop jest z USA. Chce wrzucić XP....
WISŁA SKAWINA
Odpowiedz cytując