Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Sebo_TS
Senior Member
Od: 04.2004
Skąd: SKAWINA
Offline
#
1175
31.07.2008, 09:34
Pytanie z cyklu : mam problem z komputerem.....
Potrzebuję instrukcję jak sformatować dysk , na którym jest Vista. Laptop jest z USA. Chce wrzucić XP....
WISŁA SKAWINA
Sebo_TS
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Sebo_TS
Znajdź inne posty napisane przez Sebo_TS