Wyświetl pojedynczy post
pawelo84
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2636
Stary 31.07.2008, 09:23
-Goral- napisał(a):Wyświetl post
W przypadku awansu do trzeciej rundy - mecz odbędzie się 6 sierpnia a termin zgłaszania zawodników do rundy 3 mija 7 sierpnia, zatem już wtedy wszystkie transfery powinny być dopięte na ostatni guzik tak żeby 7 tylko podpisać. Szczególnie mi tu chodzi o Jodłowca lub innego środkowego obrońce.

Najpierw trzeba awansować , a co tu dużo mówić, Beitar wczoraj moim zdaniem zaprezentwał się lepiej niż Wisła. Lepsza technika uzytkowa poszczególnych grajków, więcej gry z klepki, bardzo mocny środek. Trzeba chucac i dmuchac na Boguskiego i Brożka i się mocno pomodlic jak jeden z tych Icków którego TV pokazywała, bo inaczej jakiekolwiek transfery sobie będziemy mogli wsadzic w d....

P.S Jodłowiec by się przydał nawet bardziej niż Smolarek. Po co by nam był Smolarek, skoro mamy niewiele słabszego Boguskiego, a pozatym jeszcze dojdzie Nei?
Odpowiedz cytując