Wyświetl pojedynczy post
eye63
Senior Member
 
 
Od: 06.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2635
Stary 31.07.2008, 09:21
flamengista napisał(a):Wyświetl post
Takiej bzdury, że Ebi mógłby grać u nas nie słyszałem już dawno. A byli przecież na celowniku: Smicer, Kluivert, Agali, Pittbul etc.

To jest tak żałosna próba "nakręcenia mediów", że nawet dziennikarze z rezerwą ją potraktowali.

Smolarek wzgardził słabą Tuluzą, bo miał większe ambicje. I zamiast tego ma wybrać Wisłę i polską ligę? Niech się ktoś puknie mocno w głowę! Kto się ma na taki kit nabrać?

Co do Neia zachowam sie jak niewierny Tomasz. Póki facet nie podpisze kontraktu i nie zostanie oficjalnie zaprezentowany na konferencji prasowej, nie uwierzę.

PS. nadal nie mamy 3 stopera, chyba że Skorża uważa że Kowalski wystarczy. I to jest problem niemal równie poważny, jak brak drugiego klasowego napastnika.
Skorża to już od dawna uważa, że stoperów to by mu się ze dwóch przydało o klasie zbliżonej do Głowy i Clebera. Tylko wiesz jak u nas...
Co do Smolarka - ok, może wypożyczenie na pół roku by wchodziło w rachubę, ale nie przed III rundą el. - tylko jakbyśmy awansowali do LM. A szanse są na to ogromne...
Odpowiedz cytując