Wyświetl pojedynczy post
BlackPoint
Member
 
 
Od: 09.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2634
Stary 31.07.2008, 09:11
Cytat:
Wisła szykuje transferową bombę?!



To może być transferowy hit sezonu. Właściciel Wisły Kraków, Bogusław Cupiał, chce ściągnąć do Wisły Euzebiusza Smolarka. Choć na pierwszy rzut oka taki transfer wydaje się nierealny, pod Wawelem mają pomysł jak go przeprowadzić.
Smolarek miałby trafić do Krakowa na zasadzie wypożyczenia. Co prawda jego dochody w Hiszpanii kilkukrotnie przewyższają płace najlepiej zarabiających zawodników Wisły, ale Racing mógłby pokryć część gaży swojego piłkarza. Niewykluczone, że reprezentant Polski zaakceptowałby nawet obniżkę swoich poborów. Od dłuższego czasu poszukuje bowiem nowego klubu, a w Santander już na niego nie liczą. Jeśli pozostanie w Hiszpanii, przyszły sezon może przesiedzieć na ławce rezerwowych. To byłaby ogromna strata nie tylko dla piłkarza, ale też dla reprezentacji Polski.

Cupiał jest gotów sięgnąć głębiej do kieszeni pod jednym warunkiem. Jego piłkarze muszą zwycięsko wyjść z rywalizacji z Beitarem Jerozolima. Wtedy postara się sprowadzić Smolarka do Krakowa, by ten pomógł "Białej Gwieździe" awansować do wymarzonej Ligi Mistrzów.
Więcej w Sporie

WISŁA --->ŚLĄSK--->UNIA---->LECHIA
Odpowiedz cytując