Wyświetl pojedynczy post
hudinho
Senior Member
 
Od: 04.2006
Skąd: z czarnej dupy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1004
Stary 31.07.2008, 09:09
tylko ze jak nam Beitar wsadzi brame to my musimy strzelic 3 zeby awansowac, albo chociaz 2 zeby byla jakas dogrywka...

niemniej jednak wierze w skromne 1:0 dla nas i lecimy dalej
Odpowiedz cytując