|
W przypadku awansu do trzeciej rundy - mecz odbędzie się 6 sierpnia a termin zgłaszania zawodników do rundy 3 mija 7 sierpnia, zatem już wtedy wszystkie transfery powinny być dopięte na ostatni guzik tak żeby 7 tylko podpisać. Szczególnie mi tu chodzi o Jodłowca lub innego środkowego obrońce.
|