|
Przeglad Sportowy dzis napisal, ze Nei jest o krok w Wisle. W piatek ma przyjechac do Krakowa, a kosztowac bedzie 850 tys Euro. Oby udalo sie sfinalizowac transfer przed sroda, bo w przypadku gdyby nie daj Bog odpadli z Beitarem to wtedy Wisla napewno by sie wycofala.
Wczoraj menadzer Carl Glomb byl na goracej lini z Bednarzem. Prezydent CSKA Tomov zaproponowal nowa oferte 850 tys Euro, na ktore zgodzila sie Wisla wycofujac sie jednak z zapisu o meczu towarszyskim i 20% udziale w nastepnym transferze Brazylijczyka. Wg Glomba Nei w piatek ma przyjechac na testy medyczne i po nich moze podpisac kontrakt.
Ostatnio edytowane przez serpico : 31.07.2008 o godz. 08:53.
|